מאמרים > נכנסים להריון

נכנסים להריון – עשו צעד לכיוון המטרה
אחוז גבוה מבעיות הפריון, נובעות בדרך כלל מלחצים חיצוניים הכוללים לחצים מהסביבה הקרובה לנו, כגון, הורינו, חברים, מכרים... ולחצים פנימיים, שלנו, הנוגעים ללחץ וסטרס (מתח) מסיבות שונות. 

במאמר הבא, נדבר על השלכות אפשריות המאפשרות פריון בריא ועל מצבי אי פוריות
וכיצד נגיע לפתרון שיאזן אותנו הן גופנית והן נפשית.

לפני שנכנסים ללחץ
לחץ, הינו אחד הפרמטרים המובילים לקשיים בפריון,  גם מבחינת הרפואה המערבית וגם מבחינת הרפואה המשלימה. אבל מה עושים? לפעמים קל מאוד להגיד וקשה לבצע והפחד מקנן בגופנו. ממומלץ בחום להגיע ולשחרר לחצים וסטרס כדי לתת לגוף שלך סיכוי לעבור את התהליך הפיזיולוגי הטבעי שלו ע"י הסרת כל גורם מעקב. אני קורא לזה 'מפגש מונע' וניתן להגיע אליו בכל שלב משלבי הניסיונות להקלטות.

מה לא בסדר אצלי?
בראש ובראשונה, נשמי עמוק, את לא חריגה. חשוב שתדעי שאחוז גבוה מאוד של נשים חוות בדיוק את אותו הקשי הדומה לשלך ללא כל קשר לגיל, צבע העיניים או מידת הנעליים. התופעה פוקדת נשים רבות בדרגות קושי שונות ובמקרים רבים הינה פתירה - זאת אומרת יש מה לעשות! כפי שציינתי מעלה, פעמים רבות הדבר אינו נובע מסיבות פיזיולוגיות, אלא מגורמים ומשתנים המתווספים לסיפורים אותם אנו מספרים לעצמנו וכתוצאה מכך מונעים מאיתנו להשתחרר ולקבל את ההיריון המיוחל.

בעיות פריון- סיבות נפשיות
הסביבה שלנו, הציפייה של הסביבה כלפינו, וכפועל יוצא מזה, הציפיות שלנו מעצמנו גורמות פעמים רבות לעיקוב התהליך, המחשבות הרבות על האפשרות ש"אולי לא נצליח", "הרופא אמר לנו שיהיו לנו קשיים", הן רק חלק מהסיבות לחרדה והתכווצות איברי הגוף. כפי שאנו עובדים על עצמנו בדרכי דאגה וחשש שמא לא נצליח, הגיע הזמן לעבוד על עצמנו במישור החיובי. באמצעות ההכוונה שלי תוכלו להתנתק מרחשי הסביבה הביקורתית והביקורת הפנימית- שהרי ידוע, שאנחנו עצמנו עשויים להיות המבקרים הכי מחמירים.
הבא נהיה טובים ומיטיבים עם גופנו ונאמר מה כן, והתוצאות לא יאחרו לבוא.

סיבות פיזיולוגיות
נשים רבות, מגיעות לטיפול אחרי שהרופא מצא אצלן הסימפטום. הפתרון שנמצא הוא שימוש בהורמונים. פתרון אשר ללא ספק תורם ועוזר לזוגות רבים להיקלט להיריון. אולם, חשוב מאוד לדעת, כי פעמים רבות ניתן להגיע לתוצאות בדרכים נעימות יותר. השיטות האנרגיות בהן אני משתמש אחרי ניסיון רב שנים ולימודים מעמיקים בתחום, מתבצעים בדרך כלל ללא מגע כלל ומתמקדים בטיפול עמוק בכלי הדם ועד למערכת הרבייה הפנימית, כאמור, ללא מגע.

הטיפול עצמו, מתבצע בכמה שלבים: תשאול רפואי בכדי לתרום לטיפול אפקטיבי, היכרות אישית והגדרת מטרות ממשיות. השילוב שבין רגיעה וטיפול ממוקד המשתנה במהלך התקופה בהתאם לשינויים המתחוללים בגופך ופתיחת אותו כיווץ  במערכת הגופנית – אנרגטית, הם אלה אשר יאפשרו לנו להגיע לתוצאות הרצויות.

לכל שאלה נוספת, אני פה בשבילכם לייעוץ טלפוני ראשוני וקביעת פגישה.

פתגם סיני עתיק וידוע אומר: "מסע של 1000 מיילים מתחיל בצעד אחד".

בואו נעשה ביחד את הצעד הראשון להשגת המטרה.

שלכם,
שחר גולןשחר גולן
'שחר חדש - לגוף ולנפש
'
 טיפולי פריון I הכוונה למצבי התלבטויות בחיים 

 


 

  


צור קשר